Skąd pochodzi jedzenie dostarczane przez firmy cateringowe?

Catering Iwona - Usługi Cateringowe

Catering to wygodna usługa, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Niektórzy zastanawiają się jednak, w jaki sposób odbywa się dostarczanie posiłków na wyznaczone miejsce. A szczególnie: skąd pochodzi jedzenie dostarczane przez firmy cateringowe? Temat ten omawiamy w naszym artykule. 

Skąd pochodzi jedzenie?

Usługa cateringu polega przede wszystkim na dostarczaniu określonej ilości jedzenia na miejsce wybrane przez klienta. Posiłki dedykowane na różnego rodzaju eventy są z wyprzedzeniem przygotowywane przez mniejsze lub większe restauracje, które obok standardowego przyjmowania gości w lokalu zajmują się także tworzeniem dań cateringowych. Oczywiście wszystkie wyroby są przygotowywane zgodnie z wcześniej ustalonymi szczegółami, a zadaniem restauracji jest nie tylko ich stworzenie, ale także zabezpieczenie na czas transportu. W tym celu wykorzystywane są specjalne naczynia, które pozwalają zachować temperaturę posiłku i chronią go przed uszkodzeniem.

Catering cieszy się ogromną popularnością jeśli chodzi o różnego rodzaju eventy, takie jak wesela, komunie, urodziny, rocznice, czy chrzciny. To opcja, która pozwala zadbać o gości, bez martwienia się o wszystkie konieczne szczegóły. Gdzie jednak szukać profesjonalnego usługodawcy, który zadba o najwyższe standardy i doskonały smak posiłków? Jeśli mieszkasz na terenie Katowic, Sosnowca, Mysłowic, Dąbrowy Górniczej i okolic, możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów i wybrać naszą ofertę.

Usługi cateringowe – nasza oferta

Usługi cateringowe, które oferujemy na obszarze wybranych miast obejmują skomponowanie oraz dowóz posiłków m.in. do placówek oświatowych, firm, czy na różnego rodzaju eventy – przyjęcia, bankiety. Wszystkie dania są przygotowywane przez doświadczony zespół dla którego gotowanie nie jest obowiązkiem, a prawdziwą pasją. Każdy posiłek jest smaczny, zdrowy i wykonany z najwyższej jakości składników. Co ważne, dostawa odbywa się sprawnie i terminowo. Wynika to przede wszystkim z tego, że posiadamy dużą, złożoną z siedmiu pojazdów floty, która jest przystosowana do przewożenia posiłków. Dodatkowo, dla naszych klientów przygotowaliśmy opcję wynajęcia stołów, obrusów i dekoracji.