Catering dla firm – Dąbrowa Górnicza

Oferujemy catering dla firm, szkół i przedszkoli na terenie Dąbrowy Górniczej i okolicznych miast. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą jeść zdrowo i bardzo smacznie. Nasze zróżnicowane dania pozwolą utrzymać zbilansowaną dietę. Warto zaufać naszej firmie – wyróżnia nas duża wiedza kulinarna, doświadczenie w branży i pasja do gotowania. Dzięki temu możemy zaskoczyć Cię interesującymi połączeniami smakowymi – stawiamy na ponadczasową klasykę w nowoczesnym wydaniu.

Proponujemy catering dla firm z różnych okazji. Obsługujemy kameralne spotkania w siedzibie przedsiębiorstwa, pokazy i prezentacje, imprezy integracyjne, szkolenia, imprezy masowe. Zapewniamy także serwis kawowy. Charakter potraw zależy zawsze od rodzaju wydarzenia. Możesz być spokojny – doskonale wiemy, jak przeprowadzić wysokiej klasy catering dla firm.

Catering dla szkół i przedszkoli w Dąbrowie Górniczej

W naszej ofercie znajdziesz catering dla szkół i przedszkoli w Dąbrowie Górniczej – przyjmujemy pojedyncze zamówienia, sprzedajemy również tygodniowe abonamenty. Zapewniamy menu dopasowane do preferencji żywieniowych alergików oraz wegan. Gwarantujemy doskonałą dbałość w przygotowywaniu dań, stawiamy także na konkurencyjne ceny. Dla Klientów zamawiających abonamenty przygotowaliśmy również atrakcyjne rabaty.

Nasz catering dla przedszkoli to kuchnia pełna wyjątkowego smaku. Serwujemy dania, które kojarzą się z domowymi posiłkami. Z pełnym zaangażowaniem przygotowujemy menu z dbałością o zachowanie najważniejszych składników odżywczych – niezbędnych maluchom do prawidłowego rozwoju. Nasz catering dla przedszkoli to gwarancja, że dzieci będą mieć siłę na odkrywanie świata i wspólną zabawę.