Catering – Dąbrowa Górnicza

Catering na terenie Dąbrowy Górniczej i okolicznych miast to oferta dla osób, które chcą jeść smacznie i zdrowo. Utrzymanie zbilansowanej diety nie zawsze jest możliwe – gotowanie w domu wymaga pracochłonnych zakupów, planowania poszczególnych posiłków oraz czasu. Dlatego powierz to zadanie profesjonalistom!

Przyjmujemy pojedyncze zamówienia na dowóz, jak również sprzedajemy tygodniowe abonamenty. W naszej ofercie znajdziesz też catering dla placówek oświatowych, a także posiłki profilaktyczne dla pracowników i menu dopasowane do preferencji żywieniowych alergików czy wegan. Dzięki dużej wiedzy, doświadczeniu oraz pasji do gotowania możemy zaskoczyć Cię ciekawymi połączeniami smakowymi i klasycznymi daniami w nowoczesnej formie.

Jedzenie na dowóz – Dąbrowa Górnicza

Jeśli chcesz zamówić smaczne i zdrowe jedzenie na dowóz, skorzystaj z oferty cateringu na terenie Dąbrowy Górniczej! Wyróżnia nas nie tylko niezwykła dbałość w przygotowywaniu dań, lecz także atrakcyjne ceny. Dla zamawiających abonament możemy zaproponować także dodatkowe rabaty. Serdecznie zachęcamy do degustacji wybranych dań, tworzenia własnych zestawów obiadowych, a także nawiązania współpracy długofalowej.

Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, lecz także firmy, biura, przedsiębiorstwa. Możemy zorganizować catering na firmowy bankiet, pomożemy w organizacji imprezy plenerowej czy przyjęcia rodzinnego. Jeśli potrzebujesz wyjątkowego cateringu okolicznościowego, zadzwoń do nas! Skomponujemy menu, które będzie idealnie dopasowane do charakteru uroczystości.

Menu dowóz
Menu dowóz