Catering Dąbrowa Górnicza i okolice

Catering na terenie Dąbrowy Górniczej i okolicznych miast to oferta dla osób, które chcą jeść smacznie i zdrowo. Utrzymanie zbilansowanie diety nie zawsze jest możliwe – gotowanie w domu wymaga pracochłonnych zakupów, planowania poszczególnych posiłków oraz czasu. Dlatego powierz to zadanie profesjonalistom!

Organizujemy catering w Mysłowicach, Katowicach, Dąbrowie Górniczej oraz pozostałych miastach. Przyjmujemy pojedyncze zamówienia na dowóz, jak również sprzedajemy tygodniowe abonamenty. W naszej ofercie znajdziesz także catering dla szkół, przedszkoli oraz firm, a także posiłki regeneracyjne i menu dopasowane do preferencji żywieniowych alergików czy wegan. Dzięki dużej wiedzy, doświadczeniu oraz pasji do gotowania możemy zaskoczyć Cię ciekawymi połączeniami smakowymi i klasycznymi daniami w nowoczesnej formie.

Catering – dowóz na terenie Zagłębia i Śląska

Co wyróżnia nasz catering w Sosnowcu i rejonie całego Zagłębia? Oprócz niezwykłej dbałości w przygotowywaniu dań możemy pochwalić się atrakcyjnymi cenami, które ulegają dodatkowemu obniżeniu, kiedy zamawiasz abonament.

Zapraszamy do zapoznania się z menu, które oferuje nasza firma cateringowa, działająca w Katowicach i innych śląskich miastach. Zachęcamy do degustacji wybranych dań, tworzenia własnych zestawów obiadowych, a także nawiązania współpracy długofalowej. Profesjonalny catering dla firm przy okazji eleganckich bankietów, a może catering okolicznościowy na wesela i inne przyjęcia rodzinne? Menu, które dla Ciebie skomponujemy będzie idealnie dopasowane do charakteru uroczystości oraz Twoich preferencji.

Menu dowóz
Menu dowóz

Strony