Catering dla firm – Mysłowice, Sosnowiec, Katowice

Catering dla firm w rejonie Sosnowca, Mysłowic Dąbrowy Górniczej to całościowa organizacja imprez oraz uroczystości firmowych o różnym charakterze.

Proponujemy catering dla firm z różnych okazji:

 • kameralne spotkania w siedzibie firmy
 • obsługa szkoleń
 • imprezy integracyjne
 • imprezy masowe z udziałem zespołów muzycznych
 • pokazy i prezentacje
 • serwis kawowy

Zostałeś wyznaczony do organizacji imprezy dla współpracowników? A może odpowiadasz za menu? Wspólnie zaskoczymy Twoich kolegów oraz przełożonych, serwującym im wyjątkowo smaczny catering dla firm. Wygląd oraz charakter potraw zależy przede wszystkim od miejsca i charakteru imprezy. Niezależnie co obecnie planujesz i czego szukasz możesz być spokojny – my już na pewno to organizowaliśmy! Korzystaj śmiało z naszego doświadczenia i stwórzmy wspólnie niepowtarzalne wrażenia.

Firma cateringowa z Sosnowca – nasza oferta

Catering dla firm to kompleksowa oferta na różnego rodzaju wydarzenia czy uroczystości. Ty zajmij się stroną merytoryczną oraz logistyką, a dostarczenie smacznych potraw zostaw firmie cateringowej z Sosnowca. Gwarantujemy nie tylko pyszne jedzenie, ale także atrakcje dodatkowe:

 • transport do i z miejsca imprezy,
 • pokaz sztucznych ogni,
 • oprawę artystyczną,
 • ochronę,
 • paintball,
 • kwiaty i dekoracje,
 • rzeźby w lodzie

oraz wiele innych.

Bankiety

Organizacja bankietów to oferta skierowana przede wszystkim do firm i instytucji. Proponujemy catering w Katowicach czy Sosnowcu oraz okolicach wraz z kompleksową organizacją bankietu lub innej imprezy dla pracowników, klientów czy potencjalnych partnerów handlowych.

Wystawny bankiet i smaczny catering, zorganizowany w tej sali z pewnością zrobi ogromne wrażenie i pozostanie w pamięci zaproszonych gości. Najłatwiej dyskutuje się i rozmawia przy eleganckim jedzeniu, co możemy Ci zagwarantować.

Zapraszamy do skontaktowania się firmą cateringową w celu uzyskania szczegółowych informacji

Imprezy plenerowe

Organizujemy catering dla firm, które planują imprezy w plenerze:

– pikniki firmowe oraz integracyjne dla pracowników i partnerów biznesowych

– biesiady rodzinne dla szkół i instytucji

– wykwintne przyjęcia i uroczystości okolicznościowe

– wydarzenia sportowe, koncerty, święta miast i gmin, eventy masowe.

Oferujemy nie tylko catering w Dąbrowie Górniczej czy Mysłowicach, ale także kompleksową organizację imprez plenerowych:

– zaproponujemy miejsce spełniające oczekiwania

– zapewnimy odpowiedni sprzęt: namioty, baldachimy, parasole, ławy, stoły, rollbary…

– nasz szef kuchni zadba o podniebienia wspaniałymi daniami z grilla i nie tylko

– zaserwujemy napoje zimne, gorące oraz lane piwo z beczki

– pomożemy w organizacji wszelkiego typu atrakcji dla dorosłych i dzieci: zawody sportowe, animacje, place zabaw, gry i turnieje

– zapewnimy posiłki regeneracyjne i posiłki profilaktyczne.

Oferujemy również catering dla firm i dostawę posiłków profilaktycznych dla pracowników zgodnie z rozporządzeniem R.M. z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów ( Dz.U.z dnia 30 maja 1996 r.) realizowane poprzez wytypowany dział cateringu w firmie.

Oferta firmy cateringowej przygotowana jest specjalnie dla przedsiębiorstw z okolic Katowic, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic i Sosnowca. Proponujemy smaczne, zdrowe i niedrogie posiłki profilaktyczne oraz posiłki regeneracyjne dla pracowników firm z każdej branży. Dania serwowane mogą być wybrane z naszego bogatego menu, bądź przyrządzane według Twojego uznania. Ceny w ofercie dla firm ustalane są indywidualnie w zależności od lokalizacji przedsięwzięcia, liczby posiłków, okresu współpracy, itd. Catering w Katowicach lub Sosnowcu? Sprawdź naszą ofertę!

Catering Iwona - Usługi Cateringowe

Strony