Catering dla firm – Jaworzno

Codziennie dbamy, aby do Twojego biura dotarły smaczne i świeże dania. Oferujemy pyszny catering dla firm z Jaworzna i okolic. Nasze menu zmienia się bardzo często i nie ma w nim miejsca na nudę! Z przyjemnością poświęcamy się naszej pracy, dlatego wszystkie posiłki są przygotowywane z dbałością o najmniejsze szczegóły, a to właśnie w detalach tkwi sekret ich wyjątkowego smaku! Przygotowujemy catering dla firm dostosowany do indywidualnych potrzeb na każdą okazję! Organizujesz imprezę integracyjną lub szkolenie? Nasza firma zawsze stanie na wysokości zadania!

Catering dla przedszkoli i szkół z Jaworzna

Pełnowartościowe posiłki to warunek konieczny do dobrego rozwoju dziecka. Dbamy o racjonalne żywienie dzieci, oferując catering dla przedszkoli i szkół z okolic Jaworzna. Dostarczamy bogate w składniki odżywcze dania, które kojarzą się z domowym menu. Zapewniają właściwy rozwój fizyczny i intelektualny maluchów, przyczyniając się do wzmocnienia ich naturalnej odporności.

Nasz catering dla szkół i przedszkoli bazuje przede wszystkim na produktach sezonowych, dlatego zmienia się w ciągu roku. Dzieci mają szansę poznać nowe smaki i skorzystać z bogactwa owoców i warzyw. Dbamy o zbilansowane porcje dań – dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb uczniów i przedszkolaków. Wiemy, jak ogromne znaczenie ma różnorodność produktów w diecie dzieci w wieku przedszkolnym, dlatego zapewniamy odpowiednie proporcje składników odżywczych. Jeśli jesteś zainteresowany cateringiem dla przedszkoli i szkół w Jaworznie, zapraszamy do kontaktu!