Catering dla szkół i przedszkoli – Katowice

Catering dla szkół i przedszkoli w Katowicach to nasza oferta skierowana do placówek oświatowych, które dbają o zbilansowane menu. Firma cateringowa z Sosnowca gotuje i dostarcza smaczne dania nie tylko na terenie miasta czy pobliskich Katowic, ale także w rejonie Mysłowic i Dąbrowy Górniczej.

Realizujemy catering dla przedszkoli, szkół oraz żłobków. Ze względu na specyfikę tych miejsc dbamy o to, aby wszystkie posiłki były zdrowe i bezpieczne, skomponowane z potrzebnych do prawidłowego rozwoju dzieci składników odżywczych. Przy układaniu jadłospisów bierzemy pod uwagę upodobania dzieci, ale również zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka.

Firma cateringowa – smak i doświadczenie

Nasza firma cateringowa do przygotowywania posiłków używa wyłącznie naturalnych składników. Nie korzystamy ze sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Nasze posiłki przyprawiamy wyłącznie naturalnymi przyprawami i ziołami, które wzbogacają smak i zapach potraw, zaostrzają apetyt, a także ułatwiają trawienie. Dokładamy wszelkich starań, by catering dla szkół, przedszkoli oraz żłobków był prawdziwą ucztą zdrowia, kolorów, a przede wszystkim smaku.

Firma cateringowa, która zajmuje się żywieniem dzieci zatrudnia jedynie profesjonalną kadrę z wykształceniem gastronomicznym. Każdy z nas ma dużą wiedzę na temat żywienia dzieci, doświadczenie i wiele wyobraźni. Lubimy nowe wyzwania i ciągle się czegoś uczymy. Mamy zasadę, że chcemy być przyjaciółmi dla dzieci jedzących nasze posiłki i ich rodziców.

Nasza kuchnia spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej, mamy wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP. Posiadamy ubezpieczenie OC działalności, a catering dla przedszkoli jest transportowany w sposób bezpieczny i odpowiednio zapakowany.

Catering dla szkół – nasza oferta

Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne formy współpracy, pomożemy dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb placówki.

W ofercie naszej firmy cateringowej znajdziesz wszystkie posiłki profilaktyczne.

Organizujemy:

  • śniadanie,
  • II śniadanie,
  • obiad,
  • podwieczorek,
  • kolację.

Nie narzucamy wyłącznie gotowych, szablonowych rozwiązań. Szanując odmienne gusta czy poglądy, catering dla przedszkoli i szkół obejmuje również różnego rodzaju diety np. alergiczne czy wyznaniowe.

Firma cateringowa z Sosnowca dowozi posiłki do placówek oświatowych w Katowicach czy Mysłowicach dwa razy dziennie. Dopasowujemy się do godzin, które najbardziej odpowiadają planowi dnia placówki, co gwarantuje, że nasze posiłki są zawsze świeże i ciepłe.

Współpraca z nami gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej ofercie znajduje się również catering dla firm.

Na życzenie z przyjemnością dostarczymy nasze potrawy czy posiłki regeneracyjne do degustacji, abyś mógł poznać ich smak i jakość.

Catering Iwona - Usługi Cateringowe

Strony