Catering dla szkół – Sosnowiec

Naszym Klientom z Sosnowca i okolic możemy zaoferować catering dla szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych, dbających o zbilansowane menu. Gotujemy i dostarczamy smaczne dania, a przy układaniu jadłospisów bierzemy pod uwagę zarówno indywidualne upodobania dzieci, jak i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka.

Realizujemy także catering dla przedszkoli w Sosnowcu. Ze względu na specyfikę tych placówek dbamy o to, aby wszystkie posiłki były zdrowe, smaczne i bezpieczne. Komponujemy je z potrzebnych do prawidłowego rozwoju składników odżywczych. Akcentujemy różnorodność, korzystamy z produktów sezonowych, stawiamy na domowe smaki, podane w najlepszej formie.

Zbilansowane posiłki dla szkół i przedszkoli

Przygotowując zdrowy catering dla szkół i przedszkoli, używamy wyłącznie naturalnych składników. Nie korzystamy ze sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów. Posiłki przyprawiamy naturalnymi przyprawami i ziołami, które wzbogacają smak i zapach potraw, a przy tym zaostrzają apetyt i ułatwiają trawienie. Dbamy o to, aby oferowany catering dla przedszkoli i szkół był prawdziwą ucztą zdrowia, kolorów i smaków.

Zatrudniamy kadrę z wykształceniem gastronomicznym. Każdy z nas ma dużą wiedzę na temat żywienia dzieci, doświadczenie i wiele wyobraźni. Lubimy nowe wyzwania i ciągle się czegoś uczymy. Mamy zasadę, że chcemy być przyjaciółmi dla dzieci jedzących nasze posiłki i ich rodziców.

Nasza kuchnia spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej, mamy wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP. Posiadamy ubezpieczenie OC działalności, a catering dla przedszkoli jest transportowany w sposób bezpieczny i odpowiednio zapakowany.

Pyszne i zdrowe obiady dla uczniów i przedszkolaków

Szkoła i przedszkola to miejsce, gdzie dzieci spędzają większość dnia. To właśnie tam mają okazję nabyć nowe umiejętności, a przy tym nauczyć się zasad zdrowego żywienia. Pyszne posiłki dla szkół muszą być skomponowane w taki sposób, aby spełniały zapotrzebowanie uczniów i maluchów na mikro- i makroelementy. Wszystkie dania przygotowujemy ze świeżych produktów o niskiej zawartości cukrów, z dużą ilością warzyw oraz owoców. Zestawy cateringu dla przedszkoli są skomponowane w taki sposób, aby do dziecka trafiło danie zdrowe i kolorowe, zachęcające do jedzenia.

Menu dla szkół i przedszkoli

Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne formy współpracy, pomożemy dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb placówki.

W ofercie naszej firmy cateringowej znajdziesz wszystkie posiłki profilaktyczne.

Organizujemy:

  • śniadanie,
  • II śniadanie,
  • obiad,
  • podwieczorek,
  • kolację.

Nie narzucamy wyłącznie gotowych, szablonowych rozwiązań. Szanując odmienne gusta czy poglądy, catering dla przedszkoli i szkół obejmuje również różnego rodzaju diety np. alergiczne czy wyznaniowe.

Dowozimy posiłki do placówek oświatowych w Sosnowcu i okolicach dwa razy dziennie. Dopasowujemy się do godzin, które najbardziej odpowiadają planowi dnia placówki, co gwarantuje, że nasze posiłki są zawsze świeże i ciepłe. Współpraca z nami gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość świadczonych usług.