Catering dla szkół – Mysłowice

Dysponując nowoczesną kuchnią i niezawodnymi środkami transportu, oferujemy catering dla szkół z Mysłowic i okolic. Nasze posiłki są pełnowartościowe i urozmaicone – wyróżnia nas wiedza i umiejętności. O smacznym żywieniu wiemy naprawdę bardzo dużo. Tworzone jadłospisy obejmują pyszne dania, które zostały zbilansowane pod kątem zawartych składników odżywczych i ich kaloryczności. Catering dla szkół uwzględnia wszystkie potrzeby dzieci i młodzieży.

Naszym Klientom z Mysłowic możemy zaoferować również catering dla przedszkoli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci, przygotowujemy posiłki również dla osób ze szczególnymi potrzebami dietetycznymi. Dzięki odpowiedniej diecie Twój maluch zdobędzie energię niezbędną do zabawy i odkrywania świata. Wszystkie posiłki powstają w nowoczesnych warunkach. Wiele potraw mięsnych, warzywnych i rybnych przygotowujemy w oparciu o nowe technologie pozwalające zachować w daniach jeszcze większą zdrowych składników.

Nowoczesny catering dla firm w Mysłowicach

Dobry i smaczny catering dla firm z Mysłowic to specjalność naszej firmy. Od lat przygotowujemy pyszne jedzenie, które może być warunkiem udanego szkolenia, dnia prasowego, imprezy integracyjnej, konferencji czy spotkania biznesowego. Wyróżnia nas przede wszystkim doświadczenie. Jeśli szukasz zdrowego i smacznego jedzenia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!