Catering dla szkół – Katowice

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jakie warunki powinien spełniać najlepszy catering dla szkół. Obsługując placówki edukacyjne z Katowic i okolic, dbamy o to, aby podstawą były zawsze świeże i jakościowe produkty, czyli warzywa od sprawdzonych dostawców, produkty mleczne od renomowanych producentów czy dobre gatunkowo mięso od czołowych hodowców w Polsce. Spełniamy te kryteria, dlatego wiele placówek z Katowic wybiera naszą ofertę cateringu dla szkół.

Dla nieco młodszych przygotowaliśmy ofertę cateringu dla przedszkoli. Ustalając jadłospis, korzystamy z produktów sezonowych, a nasze posiłki są zawsze świeże i przede wszystkim bardzo smaczne. Doskonale wiemy, co musi zawierać menu, aby smakowało jak najlepiej. Zachowujemy tradycyjne smaki, bazując na naturalnych przyprawach i składnikach. To, co jedzą dzieci, w pełni obejmuje ich wydatek energetyczny. Jeśli chcesz sprawdzić przykładowe menu cateringu dla przedszkoli, skontaktuj się z naszą firmą!

Catering dla firm z Katowic

Oferujemy również usługi cateringu dla firm z Katowic i okolic. Proponujemy pyszne i niedrogie posiłki dla pracowników każdej branży. Dania mogą być serwowane z naszego urozmaiconego menu. Jesteśmy w stanie przygotować potrawy przyrządzane zgodnie z indywidualnym uznaniem zamawiającego. Pomagamy również w organizacji bankietów. Jeżeli organizujesz imprezę dla partnerów handlowych czy pracowników, warto zadbać o profesjonalny catering dla firm. Możemy zagwarantować najwyższą jakość jedzenia, którego charakter jest w pełni dostosowany do okoliczności.