Firma cateringowa na imprezy okolicznościowe

Organizujesz wesele lub inną imprezę okolicznościową? Bez względu na to, ilu gości zapraszasz i jakie potrawy zamierzasz im zaserwować, wybierz catering z Sosnowca. Działamy na terenie Mysłowic, Dąbrowy Górniczej oraz Katowic, dostarczając smaczne i eleganckie dania na Twój stół.

W zakresie działalności naszej firmy cateringowej znajduje się kompleksowa obsługa wesel, studniówek i wszelkiego typu bali. To szczególne uroczystości, które zasługują na wyjątkową oprawę. Dlatego dbamy o każdy detal menu, aby sprostać gustom każdego zaproszonego smakosza. Dopasowujemy jadłospis do charakteru przyjęcia oraz Twoich oczekiwań. Uwzględniamy miejsce i rodzaj imprezy, a także preferencje poszczególnych gości (weganie, wegetarianie, alergicy).

Catering – zalety tego rozwiązania

Catering to świetny kompromis między przyjęciem w domu, a imprezą w restauracji. Pozwala oszczędzać czas, który musiałbyś spędzić na zakupach i w kuchni, a także pieniądze. Wiadomo bowiem, że spotkania plenerowe czy domówki są zdecydowanie tańsze od wyjścia do restauracji.

Catering w Dąbrowie Górniczej oraz Sosnowcu to gwarancja:

  • oszczędności czasu – wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Zapomnij o zakupach, organizowaniu dodatkowych nakryć, długich godzinach spędzonych na gotowaniu czy wreszcie sprzątaniu po imprezie. Catering gwarantuje dostawę prosto do Twoich drzwi.
  • możliwość skomponowana wytwornego menu, składającego się z ulubionych dań lub wprost przeciwnie – zaskakujące nowymi smakami czy nietuzinkowymi połączeniami składników.
  • świeżość oraz jakość potraw – korzystamy wyłącznie z produktów od zaufanych dostawców, które przechowujemy w odpowiednich warunkach i poddajemy obróbce termicznej z zachowaniem walorów smakowych oraz wizualnych.

Głównym obszarem działalności naszej firmy cateringowej jest Śląsk, Zagłębie i okolice. Nasz catering pojawił się już na niejednej imprezie w Katowicach, Dąbrowie Górniczej czy Mysłowicach, aczkolwiek chętnie przyjmujemy również zlecenia z innych regionów Polski.