Catering w czasie pandemii czyli nie taki diabeł straszny

catering w czasie pandemii

Choć codziennie docierają do nas informację o kolejnych przypadkach zarażeń koronawirusem i cały czas musimy pamiętać o wszystkich zalecanych środkach ostrożności, życie powoli wraca do normalności. Uczymy się żyć z pandemią. Choć ta nowa normalność wymusza na nas zmianę zachowań i przyzwyczajeń, cały czas, pamiętając o wymogach reżimu sanitarnego, organizujemy imprezy okolicznościowe, odbywają się przyjęcia a podczas spotkań biznesowych i konferencji częstujemy naszych gości kawą i przekąskami. Branża cateringowa również działa, bo zapotrzebowanie na takie usługi jest coraz większe. W okresie pandemii skorzystanie z usług firmy cateringowej może nie tylko zaoszczędzić nasz czas, ale i poprawić nasze bezpieczeństwo.

Catering do domu, firmy i szkoły

Każdy, kto kiedykolwiek organizował w domu przyjęcie np. urodziny bliskiej osoby czy spotkanie dla rodziny po komunii wie ile czasu i zachodu kosztuje samodzielne skompletowanie jadłospisu, przygotowanie potraw i zakupy, szczególnie jeśli chcemy zaproponować naszym gościom produkty najwyższej jakości. Dziś wielogodzinne krążenie pomiędzy półkami w sklepie czy na bazarze to dodatkowe ryzyko zdrowotne, którego można uniknąć, decydując się na usługi firmy cateringowej.

W trakcie pandemii większość ustaleń odbywa się bezkontaktowo. W tym czasie niemal wszyscy nauczyliśmy się zdalnego sposobu komunikacji i załatwiania spraw. W kontakcie z firmą cateringową również w ten sposób można omówić wszystkie detale. Dostawa potraw może również odbyć się bezkontaktowo, pod same drzwi.

Wszystko wskazuje na to, że po miesiącach zdalnej nauki dzieci i młodzież od września wrócą do szkół i przedszkoli. Jesteśmy na to przygotowani. Również w czasie pandemii dowozimy ciepłe i świeże posiłki do placówek oświatowych na terenie Górnego Śląska i Zagłębia.

Choć wielu z nas przeszło na pracę zdalną, w niektórych branżach jest to niemożliwe. W niewielu firmach znajduje się stołówka pracownicza, pozwalająca na zjedzenie posiłku bez opuszczania budynku firmy. Nim nasi pracownicy rozejdą się na lunche do okolicznych restauracji, możemy im zaproponować zbilansowane posiłki regeneracyjne w atrakcyjnej cenie. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy serwującej smaczne i zdrowe posiłki, również w czasie pandemii.