Ile możesz zaoszczędzić zamawiając catering na domówkę?

catering na domówkę

„Zróbmy więc prywatkę jakiej nie przeżył nikt” – słynny przebój Oddziału Zamkniętego, oddaje to co myśli wiele osób. Wszak niemal wszyscy kochają domówki! Niezależnie czy mowa o imprezie z okazji urodzin, imienin, dostania nowej pracy czy po prostu parapetówki, imprezy, organizowane w domu mają szereg zalet: bawimy się z ludźmi, których zaprosiliśmy, mamy wpływ na muzykę i jest po prostu bardziej swojsko i przyjaźnie niż na imprezach organizowanych w klubach. Organizując domówkę, chcemy pokazać się naszym gościom z jak najlepszej strony i zadbać nie tylko o odpowiednie udekorowanie domu, obecność ponadczasowych hitów do tańca na parkiecie, ale i smaczne i zdrowe menu. Nie powinno ono ograniczać się do chipsów, paluszków i orzeszków, ponieważ możemy być pewni, że nasi goście prędzej czy później zgłodnieją.

Aby uniknąć godzin spędzonych na zakupach spożywczych, a później w kuchni, warto pomyśleć o cateringu na domówkę. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Przepyszne jedzenie w dobrej cenie!

Samodzielne przygotowanie menu i wymyślenie wszystkich gorących potraw i przekąsek, później wycieczka do wielkiego sklepu na zakupy, pakowanie i wypakowywanie, a na koniec gotowanie i przygotowywanie kanapek i sałatek. Zanim się obejrzymy i minął cały dzień. Cały czas działająca kuchenka, piekarnik i czajnik, sprawiają, że pod koniec miesiąca budzimy się ze znacznie powiększonymi rachunkami za prąd. A i jeszcze zastawa! Na ostatni moment jedziemy do dużego sklepu, żeby uzupełnić sztućce i talerze, tak, aby ich starczyło dla wszystkich gości. W ostatniej chwili przypominamy sobie, że koleżanka, którą zaprosiliśmy, nie toleruje glutenu, więc makaron, który przygotowaliśmy odpada, a nie mamy żadnego dania głównego, którym możemy ją poczęstować. Brzmi jak koszmar. Aby tego uniknąć, możemy zdecydować się na skorzystanie z firmy cateringowej. Zaoszczędzimy czas, pieniądze i nerwy.

Jakie są inne plusy? Po pierwsze z pomocą listy gotowych propozycji sami skomponujemy menu, dostosowane do potrzeb naszych gości. Będziemy mogli wybrać takie posiłki, które zaspokoją różne preferencje żywieniowe: znajdzie się coś dla wegan, wegetarian, jak i bezglutenowców. Po drugie będziemy mieli pewność że na nasze stoły dotrą pyszne, domowe potrawy, które zachwycą naszych gości. Wreszcie nie będziemy musieli wydawać pieniędzy na dodatkową zastawę. Jeśli nie mamy pomysłu na menu, pracownicy firmy cateringowej chętnie nam doradzą. A my będziemy mogli zająć się tym co lubimy najbardziej: rozwieszaniem balonów i ozdób, ustalaniem playlisty i witaniem gości.

Na terenie Górnego Śląska i Zagłębia polecamy skorzystanie z usług naszej firmy cateringowej, która przygotuje pyszny catering na wyjątkową domówkę. Zaproponuj swoim gościom smaczne, zdrowe i estetyczne przekąski i posiłki. Jeśli organizujesz domówkę, sprawdź koniecznie tę opcję!